0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International
European Championship, Qualification Group B
Portugal
۳
۰
Luxembourg
Finished
۲۲:۱۵
Ukraine
۲
۰
Lithuania
Finished
۲۲:۱۵
International
European Championship, Qualification Group A
Montenegro
۰
۰
Bulgaria
Finished
۲۲:۱۵
Czech Republic
۲
۱
England
Finished
۲۲:۱۵
International
European Championship, Qualification Group H
Andorra
۱
۰
Moldova
Finished
۲۲:۱۵
Turkey
۱
۰
Albania
Finished
۲۲:۱۵
Iceland
۰
۱
France
Finished
۲۲:۱۵
Ireland
Premier Division
Shamrock Rovers
۱
۰
Finn Harps
Finished
۲۲:۳۰
Cork City FC
۳
۲
University College Dublin
Finished
۲۲:۱۵
Bohemians Dublin
۲
۱
FC Dundalk
Finished
۲۲:۱۵
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 2
Switzerland
۲
۱
Georgia
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie A
CR Flamengo RJ
۳
۱
Atletico Mineiro MG
Finished
۰۲:۳۰
SC Corinthians SP
۲
۲
CA Paranaense PR
Finished
۰۱:۴۵
Avai FC SC
۰
۰
CR Vasco DA Gama RJ
Finished
۰۱:۴۵
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 5
Russia
۲
۲
Poland
Finished
۱۷:۳۰
Bulgaria
۰
۱
Serbia
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
۲
۱
Latvia
Finished
۱۹:۴۵
United Arab Emirates
Arabian Gulf Cup, Group A
AL Ain FC
۳
۱
Al-Nasr Dubai SC
Finished
۲۰:۱۵
AL Khaleej Khor Fakkan
۰
۰
AL Ittihad Kalba
Finished
۱۷:۴۵
Peru
Primera Division, Clausura
UTC De Cajamarca
۱
۱
Academia Cantolao
Finished
۲۳:۳۰
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 3
Austria
۳
۰
Turkey
Finished
۲۲:۰۰
International
International Friendly Games
Morocco
۱
۱
Libya
Finished
۲۱:۳۰
Venezuela
۴
۱
Bolivia
Finished
۰۱:۳۰
Spain
LaLiga 2
Rayo Vallecano
۲
۱
CD Tenerife
Finished
۲۲:۳۰
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 9
Moldova
۲
۱
Wales
Finished
۱۷:۳۰
Australia
A-League
Adelaide United FC
۲
۳
Sydney FC
Finished
۱۲:۰۰
Netherlands
Eerste Divisie
MVV Maastricht
۰
۰
SC Cambuur
Finished
۲۲:۱۵
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 7
Belarus
۱
۱
Norway
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
۴
۲
Portugal
Finished
۲۰:۰۰
Uruguay
Primera Division, Clausura
Penarol Montevideo
۱
۰
Montevideo Wanderers
Finished
۰۲:۳۰
Defensor Sporting
۰
۰
Liverpool Montevideo
Finished
۰۲:۳۰
International Youth
U19 Int. Friendly Games
France
۲
۲
Belgium
Finished
۱۷:۳۰
Wales
۱
۳
Austria
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 1
FC Helsingoer
۷
۰
Skovshoved IF
Finished
۲۰:۳۰
International Youth
U21 Friendly Games
Slovenia
۲
۲
England
Finished
۱۹:۳۰
Hungary
۱
۴
Croatia
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
-
-
Venezuela
Cancelled
۰۴:۰۰
Colombia
Primera A, Clausura
Rionegro Aguilas
۰
۰
CD La Equidad
Finished
۰۰:۳۰
CD Once Caldas
۳
۰
CA Bucaramanga
Finished
۰۰:۳۰
Boyaca Patriotas FC
۱
۲
Atletico Nacional Medellin
Finished
۰۲:۳۰
Independiente Medellin
۳
۰
Cucuta Deportivo FC
Finished
۰۴:۳۰
United Arab Emirates
Arabian Gulf Cup, Group B
FC Baniyas
۳
۳
Ajman Club
Finished
۱۷:۴۵
Poland
I Liga
Sandecja Nowy Sacz
۴
۴
MKS Chojniczanka Chojnice
Finished
۲۰:۴۰
OKS Stomil Olsztyn
۱
۱
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Finished
۱۹:۱۵
International Youth
U21 EURO, Qualification, Group 1
Armenia
۲
۰
Luxembourg
Finished
۱۴:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
ROT Weiss Essen
۰
۱
SC Fortuna Cologne
Finished
۲۱:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
TSV Buchbach
۱
۱
VfR Garching
Finished
۲۰:۳۰
TSV 1860 Rosenheim
۱
۱
FC Memmingen
Finished
۲۰:۳۰
Germany Amateur
Bundesliga, Women
1 FC Cologne
۰
۵
VfL Wolfsburg
Finished
۲۰:۴۵
Denmark
1st Division
Kolding IF
۳
۱
Nykoebing FC
Finished
۲۰:۰۰
BK Fremad Amager
-
-
HB Koege
Cancelled
۲۰:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
Asco Atsv Wolfsberg
۱
۱
Union Gurten
Finished
۲۰:۳۰
Deutschlandsberger SC
۳
۴
USV Allerheiligen
Finished
۲۰:۳۰
FC Gleisdorf 09
۱
۲
TUS Bad Gleichenberg
Finished
۲۰:۳۰
SC Kalsdorf
۱
۱
USV Weindorf ST Anna AM Aigen
Finished
۲۰:۳۰
Costa Rica
Primera Division, Apertura
Guadalupe FC
۱
۰
Universidad De Costa Rica
Finished
۰۲:۳۰
ADR Jicaral
-
-
Deportivo Saprissa
Cancelled
۰۰:۳۰
Wales
لیگ برتر
Cefn Druids AFC
۱
۲
Newtown AFC
Finished
۲۲:۱۵
International Clubs
Club Friendly Games
FK Sloboda Tuzla
۱
۱
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۱۹:۰۰
FC Slovan Liberec
۰
۰
FK Varnsdorf
Finished
۱۲:۳۰
SC Austria Lustenau
۰
۴
FC Augsburg
Finished
۲۰:۳۰
GKS Tychy 71
۶
۱
OKS Odra Opole
Finished
۱۲:۳۰
FC Banik Ostrava
۲
۱
MFK Vitkovice
Finished
۱۲:۳۰
Diosgyori VTK
۱
۱
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۴:۳۰
FC Wacker Innsbruck
۱
۳
FC Vaduz
Finished
۱۶:۰۰
MTK Budapest FC
۲
۲
Soroksar SC
Finished
۱۲:۳۰
FC Lori
۰
۱
FC Lokomotiv Yerevan
Finished
۱۴:۳۰
Anorthosis Famagusta
۵
۲
Anagennisi Deryneia
Finished
۱۷:۳۰
1. FC Kaiserslautern
۴
۰
F91 Dudelange
Finished
۱۷:۳۰
Kaposvari Rakoczi FC
۰
۴
NK Osijek
Finished
۱۷:۳۰
NK Slaven
۱
۲
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo VI
Ad Huracan
۳
۴
Cf Union Viera
Finished
۲۳:۳۰
Israel
Liga Bet South B
Maccabi Ironi Sderot
۲
۴
Sport Club Dimona
Finished
۱۴:۰۰
MS Hapoel Yeroham
۱
۰
Maccabi Ironi Netivot
Finished
۱۳:۴۵
Beitar Ironi Maale Adumim
۱
۴
FC Beitar Yavne
Finished
۱۲:۱۵
Venezuela
Segunda Division
Dynamo Puerto Fc
۲
۱
Ucv FC
Finished
۲۲:۳۰
Chico de Guayana
۱
۴
Petroleros de Anzoategui
Finished
۲۲:۳۰
Atletico Furrial
۶
۱
Gran Valencia Maracay FC
Finished
۲۳:۰۰
Belgium
First Division B, First stage
Kfco Beerschot Wilrijk
۱
۲
KVC Westerlo
Finished
۲۲:۰۰
Israel
Liga Alef North
SC Daburiyya Osama
۲
۴
Maccabi Tzur Shalom
Finished
۱۱:۳۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata
۰
۲
Hapoel Kafr Kanna
Finished
۱۴:۰۰
Maccabi Ironi Tamra
۳
۲
Hapoel Bney Arara
Finished
۱۴:۱۵
Russia
1st Division, Women
Akademiya Futbola Tambov
۴
۱
Kubanochka M Krasnodar
Finished
۱۳:۳۰
Norway Amateur
U19 Interkrets
Skeid Fotball
۲
۱
Skedsmo
Finished
۲۱:۴۵
Russia
Siberia Higher League
Polimer Barnaul
۱
۲
FC Shakhta Raspadskaya Mezhdurechensk
Finished
۱۴:۳۰
Zenit-M Irkutsk
۱
۷
Tom Tomsk-m
Finished
۱۱:۳۰
Israel
Liga Bet North B
Bnei Baqa United
۱
۳
Hapoel Beit Shean Mesilot
Finished
۱۲:۰۰
International Youth
U22 Friendly Games
Indonesia
۰
۲
China
Finished
۱۵:۰۵
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
TSG 1899 Hoffenheim II
۲
۲
TSV Steinbach 1921
Finished
۲۰:۳۰
Fc-Astoria Walldorf
۲
۲
Offenbacher FC Kickers 1901
Finished
۲۱:۰۰
Estonia
II Liiga Ida/Põhi
Maardu Linnameeskond II
-
-
FC Jogeva Wolves
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Parnu JK Poseidon N.
۲
۱
FC Kose
Finished
۲۰:۰۰
International Youth
U23 Friendly Games
Brazil
۴
۱
Venezuela
Finished
۰۴:۰۰
Israel
Liga Bet South A
Maccabi Ironi Amishav Petah Tikva
۲
۴
SC Tzeirey Taibe
Finished
۱۲:۴۵
Ironi Beit Dagan
۱
۰
Beitar Ramat Gan
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Kfar Casem Shua
۴
۱
Otzma Football Club Holon
Finished
۱۵:۳۰
Uganda
لیگ برتر
Tooro United FC
۱
۲
Bul FC
Finished
۱۷:۰۰
Kampala Capital City Authority FC
۴
۰
Onduparaka FC
Finished
۱۶:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga East
SV Mattersburg (A)
۲
۱
FC Admira Wacker Modling (A)
Finished
۲۰:۳۰
Wiener Sportklub
۲
۱
SC Neusiedl AM See 1919
Finished
۲۱:۰۰
Ask-Bsc Bruck/Leitha
۱
۲
SK Rapid Wien II
Finished
۲۰:۳۰
FC Mauerwerk
۲
۰
SV Leobendorf
Finished
۲۱:۰۰
ASK Ebreichsdorf
۰
۰
FC Marchfeld Donauauen
Finished
۲۱:۰۰
SC Wiener Neustadt
۲
۶
ASV Drassburg
Finished
۲۱:۰۰
Ireland
First Division, Promotion Playoffs
Longford Town
۱
۱
Cabinteely FC
Finished
۲۲:۱۵
Romania
Liga III, Seria 2
Fotbal Club FCSB 2
۱
۲
Acs Mostistea Ulmu
Finished
۱۵:۳۰
AFC Metalul Buzau
۰
۱
ACS Inainte Modelu
Finished
۱۵:۳۰
Acs Dacia Unirea Braila
۱
۰
Cs Faurei
Finished
۱۵:۳۰
Ukraine
Vyscha Liga, Women
Podillya Vinnytsia
-
-
Zhilstroy-1 Kharkiv
Finished
۱۳:۳۰
Israel
Liga Alef South
Maccabi Herzliya
۲
۲
Shimshon Kfar Kasem
Finished
۱۵:۰۰
Hapoel Kfar Shelem
۶
۱
Hapoel Bikat Hayarden
Finished
۱۵:۰۰
Maccabi Shaaraim
-
-
Hakoach Amidar Ramat Gan
Cancelled
۱۵:۰۰
USA
USL, Championship
EL Paso Locomotive FC
۱
۱
Austin Bold FC
Finished
۰۴:۳۰
Romania
Liga III, Seria 5
Acs Viitorul Selimbar
۱
۱
AFC Ariesul Turda
Finished
۱۵:۳۰
CS Sanatate Cluj
۲
۰
FCM Baia Mare
Finished
۱۵:۳۰
Unirea Dej
۲
۱
CS Luceafarul Oradea
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
Divize E
FK Hodonin
۴
۰
FK Nove Sady
Finished
۱۷:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Salzburg
SK Bischofshofen
۰
۲
TSV St. Johann
Finished
۲۰:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۱
۱
SV Seekirchen
Finished
۲۰:۳۰
SV Kuchl
۱
۵
USK Anif
Finished
۲۰:۳۰
Romania
Liga III, Seria 4
ACS Dumbravita
۳
۱
National Sebis
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Copa Argentina
CS Estudiantes San Luis
۲
۲
Estudiantes De La Plata
Finished
۰۰:۴۰
Scotland
Challenge Cup
Stenhousemuir FC
۳
۲
Waterford FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۵
Indonesia
Liga 1
Persebaya Surabaya
۰
۰
Pusamania Borneo FC
Finished
۱۵:۰۰
Romania
Liga III, Seria 1
CS Cetatea Targu Neamt
-
-
Husana Husi
Cancelled
۱۵:۳۰
Romania
Liga III, Seria 3
FCM Alexandria
۳
۱
CS Balotesti
Finished
۱۵:۳۰
AFC Astra Giurgiu II
۳
۳
Unirea Bascov
Finished
۱۵:۳۰
Russia
Zone Moscow
Lokomotiv-m-lfk
-
-
Vulkan
Cancelled
۱۷:۳۰
Russia
Moscow Championship
FSM-2
-
-
Kuntsevo
Cancelled
۱۷:۳۰
Russia
Saint Petersburg First League
Neva Legirus D
-
-
Pobeda
Cancelled
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Tirol
FC Kufstein
۲
۰
Schwaz
Finished
۲۰:۳۰