0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
UEFA Champions League, Knockout stage
Olympique Lyonnais
-
-
Juventus Turin
inprogress
۲۳:۳۰
Real Madrid
-
-
Manchester City
inprogress
۲۳:۳۰
International Clubs
UEFA Europa League, Knockout stage
Sporting Braga
-
-
Glasgow Rangers
Finished
۲۰:۳۰
England
Championship
Fulham FC
-
-
Swansea City
inprogress
۲۳:۱۵
Middlesbrough FC
-
-
Leeds United
inprogress
۲۳:۱۵
Sheffield Wednesday
-
-
Charlton Athletic
inprogress
۲۳:۱۵
Blackburn Rovers
-
-
Stoke City
inprogress
۲۳:۱۵
Hull City
-
-
Barnsley FC
inprogress
۲۳:۱۵
Millwall FC
-
-
بیرمنگام
inprogress
۲۳:۱۵
Reading FC
-
-
Wigan Athletic
inprogress
۲۳:۳۰
Serbia
Superliga
FK Partizan
-
-
FK Proleter Novi Sad
Finished
۲۰:۳۰
FK Indjija
-
-
FK Crvena Zvezda
Finished
۱۶:۳۰
FK Macva Sabac
-
-
FK Tsc Backa Topola
Finished
۲۰:۳۰
FK Cukaricki
-
-
FK Vozdovac
Finished
۲۰:۳۰
FK Vojvodina
-
-
FK Radnicki Nis
Finished
۲۰:۳۰
FK Spartak Subotica
۳
۱
FK Mladost Lucani
Finished
۱۵:۳۰
FK Rad
-
-
FK Javor Ivanjica
Finished
۲۰:۳۰
FK Napredak Krusevac
-
-
FK Radnik Surdulica
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie C, Girone C
SS Monopoli 1966
-
-
FC Rieti
inprogress
۲۳:۱۵
AS Bisceglie
-
-
AS Viterbese Castrense
Finished
۲۱:۰۰
AS Avellino 1912
-
-
Paganese Calcio 1926
Finished
۱۷:۳۰
US Vibonese Calcio
-
-
Virtus Francavilla Calcio
Finished
۱۹:۰۰
US Catanzaro 1929
-
-
Reggina 1914
inprogress
۲۳:۱۵
AZ Picerno
-
-
Calcio Catania
Finished
۱۷:۳۰
Ternana Calcio
-
-
SSC Bari
inprogress
۲۳:۱۵
Sicula Leonzio
-
-
Casertana FC
Finished
۱۷:۳۰
SS Teramo Calcio
-
-
Potenza Calcio
Finished
۲۱:۰۰
Cavese 1919
-
-
Rende Calcio 1968
Finished
۲۱:۰۰
International Youth
U19 Friendly Games
Spain
۱
۱
Denmark
Finished
۱۴:۰۰
International Clubs
CONCACAF Champions League, Knockout stage
Atlanta United FC
۳
۰
CD Motagua
Finished
۰۴:۳۰
Cruz Azul
۴
۰
Portmore United
Finished
۰۶:۴۵
Spain Amateur
Tercera Division, Group 10
CA Antoniano
-
-
CD San Roque De Lepe
inprogress
۲۲:۰۰
Chile
Primera B
Santiago Morning
۰
۱
CD Cobreloa Calama
Finished
۰۰:۳۰
CSD Rangers
۲
۲
Union San Felipe
Finished
۰۳:۰۰
International
International Friendly Games
Bulgaria
-
-
Belarus
Finished
۱۸:۳۰
Nicaragua
۰
۰
Panama
Finished
۰۴:۳۰
Spain
Cup, Women
FC Barcelona
-
-
RC Deportivo La Coruna
inprogress
۲۱:۳۰
International Clubs
Copa Sudamericana
Goias EC GO
۰
۱
SOL De America
Finished
۰۴:۰۰
Sport Huancayo
۰
۰
Argentinos Juniors
Finished
۰۴:۰۰
Club River Plate Asuncion
۱
۳
AD Cali
Finished
۰۴:۰۰
CA River Plate (URU)
۱
۰
Atletico Grau
Finished
۰۱:۴۵
England Amateur
Isthmian League, Premier Division
Kingstonian
-
-
Corinthian Casuals
inprogress
۲۳:۱۵
Lewes FC
-
-
Bognor Regis Town FC
inprogress
۲۳:۱۵
International Clubs
AFC Cup, Group H
PSM Makassar
۳
۱
Shan United FC
Finished
۱۲:۰۰
Kaya Fc-Iloilo
۰
۰
Tampines Rovers FC
Finished
۱۴:۳۰
India
I-League, 2nd Division
Punjab Fc Reserves
۰
۱
Jamshedpur FC II
Finished
۱۲:۰۰
Cyprus
Cyprus Cup
NEA Salamina Famagusta
-
-
Anorthosis Famagusta
Finished
۱۸:۳۰
Ethnikos Achnas
۲
۰
Apollon Limassol
Finished
۲۰:۳۰
Guatemala
Primera Division
Capitalinos
-
-
CD Mictlan
Finished
۲۰:۳۰
Aurora FC
-
-
Deportivo Catocha
Finished
۲۰:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Celje
-
-
NK Bravo
Finished
۲۰:۳۰
NK Tabor Sezana
-
-
NK Domzale
Finished
۱۷:۰۰
NS Mura
-
-
NK Maribor
Finished
۱۹:۳۰
Mexico
Liga Premier
Sporting Canamy
۱
۱
Pioneros de Cancun
Finished
۰۲:۳۰
Sporting Canamy
-
-
Inter Playa Del Carmen
بازی شروع نشده است
۰۲:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
KSV Ankerbrot
-
-
Usv Eichgraben
Finished
۲۱:۳۰
Hue FC
۲
۱
Pho Hien FC
Finished
۱۱:۳۰
FC Belshina
۰
۱
FC Gomel
Finished
۱۴:۳۰
Sarpsborg 08
-
-
Torpedo Moscow
Finished
۱۸:۳۰
AFC Progresul 1944 Spartac
۲
۱
FCM Alexandria
Finished
۱۲:۳۰
Kfum Oslo
۲
۲
Hamarkameratene
Finished
۱۵:۳۰
FC Guria Lanchkhuti
۳
۵
FC Shukura Kobuleti
Finished
۱۳:۳۰
Ruch Radzionkow
-
-
Lks Orzel Psary Babianice
Finished
۲۰:۳۰
Hammer SpVg
-
-
Ig Bonen
Finished
۲۱:۳۰
FK Poprad
-
-
SK Odeva Lipany
Finished
۱۷:۳۰
Fc Moenchhof
-
-
Asv Nickelsdorf
Finished
۲۱:۳۰
Dyussh-1 Krivbass 84 Kriviy Rih
-
-
FC Lozovatka
Finished
۱۹:۳۰
Prykarpattya Ivano-Frankivsk
۲
۰
FC Nyva Ternopil
Finished
۱۴:۳۰
FC Flora Tallinn
۲
۲
Sogndal IL
Finished
۱۴:۳۰
FC Urartu
۰
۲
Alashkert
Finished
۱۵:۳۰
CS Aerostar Bacau
-
-
AS Stiinta Miroslava
Finished
۱۶:۳۰
ACS Inainte Modelu
-
-
Acs Dacia Unirea Braila
Finished
۱۶:۳۰
VPK Agro Magdalinovka
-
-
Fc Volchansk
Finished
۱۶:۳۰
Fk Zeleznicar Pancevo
-
-
Crvena Zvezda Mali Mokri Lug
Finished
۱۷:۰۰
FK Novi Sad
-
-
CSK Pivara Celarevo
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Ks Silesia Miechowice
-
-
Sokol Orzech
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Mladost Zdralovi
-
-
Nk Bsk Brezovac
Finished
۱۸:۳۰
Fc Orel Tsarichanka
-
-
Fc Legionary Dnipro
Finished
۲۰:۰۰
USV Weindorf St. Anna am Aigen
-
-
Sv Feldbach
Finished
۲۰:۳۰
FK Hodonin
-
-
FK Mutenice
Finished
۲۰:۳۰
Podlesianka Katowice
-
-
Gornik Zabrze II
Finished
۲۱:۳۰
Mks Slask Swietochlowice
-
-
GKS Katowice II
Finished
۲۱:۳۰
TSV Grunwald
-
-
FC Hertha Munich
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Uruguay
Primera Division, Apertura
Atletico Fenix Montevideo
-
-
Torque
inprogress
۲۳:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Qualification
Atletico Tucuman
۱
۰
Independiente Medellin
Finished
۰۴:۰۰
Thailand
Thai League 1
Chonburi FC
۳
۱
Nakhon Ratchasima FC
Finished
۱۴:۱۵
Samut Prakan City FC
-
-
Bangkok United
Finished
۱۶:۳۰
BG Pathum United FC
۳
۰
Police Tero FC
Finished
۱۵:۳۰
Sukhothai FC
۱
۲
Port FC
Finished
۱۵:۳۰
Ratchaburi Mitr Phol FC
۴
۳
Buriram United FC
Finished
۱۵:۳۰
Rayong FC
-
-
Muang Thong United
Finished
۱۶:۳۰
Suphanburi FC
-
-
Prachuap FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Germany Amateur
Oberliga Niederrhein
VfB 03 Hilden
-
-
Sportfreunde Baumberg
inprogress
۲۲:۰۰
Turkey
1. Lig
Altinordu FK
-
-
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Finished
۱۷:۰۰
Akhisar Belediyespor
-
-
Giresunspor
Finished
۱۷:۰۰
Adanaspor
-
-
Umraniyespor
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Copa do Nordeste
Ceara SC CE
-
-
Botafogo FC PB
inprogress
۲۳:۳۰
Greece
Cup EPSANA (East Attica zone)
Marko
-
-
AO Palliniakos
Finished
۱۶:۳۰
Astir Varis
-
-
Kryoneri
Finished
۱۶:۳۰
Russia
FNL Cup
FC Rotor Volgograd
۲
۰
FC Mordovia Saransk
Finished
۱۴:۱۵
FC Fakel Voronezh
-
-
SKA Rostov
Finished
۱۹:۴۵
Uganda
لیگ برتر
Police FC
-
-
Kampala Capital City Authority FC
Finished
۱۶:۳۰
Mbarara FC
-
-
Bul FC
Finished
۱۷:۰۰
Vipers SC
-
-
Maroons FC
Finished
۱۷:۰۰
Qatar
2nd Division League
AL-Kharitiyat
-
-
Al Bidda Sc
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
EC XV De Novembro SP
-
-
EC Juventude RS
inprogress
۲۳:۰۰
Slovenia
1. Slovenska Mladinska Liga
FC Koper
-
-
NK Maribor Branik
Finished
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Castilleja CF
-
-
Granada Cf
Finished
۲۱:۰۰
England Amateur
National League South
Havant & Waterlooville FC
-
-
Slough Town
inprogress
۲۳:۱۵
Bulgaria
Third League South West
PFC Rilski Sportist Samokov
۳
۰
FC Perun Kresna
Finished
۱۵:۳۰
Scotland
League Two
Brechin City
-
-
Queens Park FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
International Clubs
Club Friendly Games, Women
Lillestrom SK Kvinner
-
-
Kolbotn
Finished
۲۰:۳۰
Argentina
Camp. De Reserva De Primera Division B National
Defensores de Belgrano
۰
۱
CA Tigre
Finished
۱۵:۳۰
Deportivo Moron Res.
-
-
All Boys
inprogress
۲۳:۳۰
Nueva Chicago Res.
-
-
CA Barracas Central Reserve
inprogress
۲۳:۳۰
Club Almagro
-
-
Deportivo Riestra
inprogress
۲۳:۳۰
CA Quilmes
-
-
Temperley Reserve
inprogress
۲۳:۳۰
Club Atletico Platense Reserve
-
-
Ferro Carril Oeste
inprogress
۲۳:۳۰
Colombia
Primera B, Apertura
Itagui Leones FC
۴
۰
CD Atletico Huila
Finished
۰۴:۱۰
Japan
J. League Cup, Group C
Sanfrecce Hiroshima
-
-
Consadole Sapporo
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
-
-
Yokohama FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Japan
J. League Cup, Group D
Oita Trinita
-
-
Gamba Osaka
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Shonan Bellmare
-
-
Kashiwa Reysol
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Japan
J. League Cup, Group A
Nagoya Grampus
-
-
Shimizu S-Pulse
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Japan
J. League Cup, Group B
Vegalta Sendai
-
-
Cerezo Osaka
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Urawa Red Diamonds
-
-
Matsumoto Yamaga FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Thailand
Thai League 2
Samut Sakhon FC
-
-
Navy Football Club
Finished
۱۴:۱۵
Nakhon Pathom United FC
-
-
Grand Andaman Ranong United FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Italy
Serie C, Girone A
US Pianese
-
-
Calcio Lecco 1912
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Aurora Pro Patria 1919
-
-
Olbia Calcio 1905
Cancelled
۱۸:۳۰
Como 1907
-
-
US Alessandria Calcio 1912
Cancelled
۲۱:۰۰
US Pergolettese 1932
-
-
Carrarese Calcio 1908
Cancelled
۲۱:۰۰
AC Gozzano
-
-
AC Renate
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
US Albinoleffe
-
-
AC Monza
Cancelled
۲۳:۱۵
US Pistoiese 1921
-
-
US Citta DI Pontedera
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
SS Arezzo
-
-
Robur Siena
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Mexico
U20 League, Clausura
Atlas
-
-
Monterrey
inprogress
۱۸:۳۰
Italy
Serie C, Girone B
FC Sudtirol
-
-
Feralpisalo
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Rimini FC 1912
-
-
AJ Fano 1906
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Modena FC
-
-
FC Arzignano Valchiampo
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SS Sambenedettese Calcio
-
-
Cesena FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Carpi FC 1909
-
-
AS Gubbio 1910
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SSD Vis Pesaro 1898
-
-
Virtus Vecomp Verona
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Imolese Calcio
-
-
Fermana FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Ravenna FC 1913
-
-
Calcio Padova
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
LR Vicenza Virtus
-
-
Piacenza Calcio 1919
Cancelled
۲۳:۱۵
US Triestina Calcio 1918
-
-
Reggio Audace FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
FSV Wacker 90 Nordhausen
-
-
SV Babelsberg 03
Cancelled
۲۱:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga North
Altonaer FC Von 1893
-
-
Hannover 96 II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Portlaoise AFC
-
-
Inchicore Athletic FC
inprogress
۲۳:۱۵
Malahide United
-
-
Portmarnock FC
inprogress
۲۳:۱۵
Ireland
Leinster Senior Cup
Liffeys Pearse FC
-
-
Lucan United FC
inprogress
۲۳:۳۰