0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Iran
لیگ برتر خلیج فارس
Naft Masjed Soleyman FC
۱
۱
استقلال تهران
Finished
۱۹:۴۵
ذوب آهن
۰
۰
Tractor Sazi Tabriz FC
Finished
۱۹:۴۵
Saipa FC
۴
۳
FC Nassaji Mazandaran
Finished
۱۹:۴۵
Shahin Bushehr FC
۱
۱
پیکان
Finished
۱۹:۴۵
Italy
Serie A
AS Roma
۴
۲
US Sassuolo Calcio
Finished
۲۰:۳۰
Spal 2013
۲
۱
SS Lazio Roma
Finished
۱۷:۳۰
Parma Calcio 1913 S.r.l.
۱
۳
Cagliari Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Genoa Cfc
۱
۲
Atalanta Bergamasca Calcio
Finished
۱۵:۰۰
Brescia Calcio
۳
۴
Bologna FC
Finished
۱۷:۳۰
Hellas Verona
۰
۱
AC Milan
Finished
۲۳:۱۵
Portugal
Primeira Liga
Portimonense SC
۲
۳
FC Porto
Finished
۲۱:۳۰
Boavista FC
۱
۱
Sporting CP
Finished
۲۳:۳۰
Rio Ave FC
۲
۴
CD Tondela
Finished
۱۹:۳۰
Vitoria Guimaraes
۵
۱
CD Aves
Finished
۰۱:۰۰
CD Santa Clara
۲
۰
Moreirense FC
Finished
۱۹:۳۰
CS Maritimo Madeira
۱
۳
CF Belenenses
Finished
۱۹:۳۰
Russia
لیگ برتر
FC Krasnodar
۴
۲
FC Krylia Sovetov Samara
Finished
۲۰:۳۰
FC Tambov
۰
۲
CSKA Moscow
Finished
۱۸:۰۰
FC Orenburg
۲
۱
FC Rubin Kazan
Finished
۱۵:۳۰
Greece
Super League 1
AEK Athen
۲
۰
Lamia
Finished
۲۰:۴۵
Aris Thessaloniki
۴
۰
Panathinaikos
Finished
۲۳:۰۰
AO Xanthi FC
۲
۱
Asteras Tripolis
Finished
۲۰:۳۰
Panionios
۱
۰
AE Larissa FC
Finished
۲۰:۴۵
Turkey
Super Lig
Trabzonspor
۲
۲
Genclerbirligi SK
Finished
۲۱:۳۰
Denizlispor
۰
۱
Atiker Konyaspor 1922
Finished
۲۱:۳۰
Caykur Rizespor
۰
۰
Goztepe SK
Finished
۱۸:۳۰
MKE Ankaragucu
۰
۴
Yeni Malatyaspor
Finished
۱۸:۳۰
Netherlands
Eredivisie
Feyenoord Rotterdam
۳
۲
ADO Den Haag
Finished
۱۷:۰۰
Heracles Almelo
۴
۱
Willem II Tilburg
Finished
۱۷:۰۰
PEC Zwolle
۶
۲
RKC Waalwijk
Finished
۱۴:۴۵
Fortuna Sittard
۲
۳
FC Twente Enschede
Finished
۱۹:۱۵
France
Ligue 1
AS Monaco
۳
۴
Olympique Marseille
Finished
۲۳:۳۰
AS Saint Etienne
۲
۲
FC Toulouse
Finished
۱۹:۳۰
FC Nantes
۱
۰
Stade De Reims
Finished
۱۷:۳۰
Spain
LaLiga
Real Betis Balompie
۱
۱
CF Getafe
Finished
۲۳:۳۰
Deportivo Alaves Sad
۰
۱
FC Sevilla
Finished
۱۶:۳۰
RC Celta De Vigo
۰
۲
Granada CF
Finished
۱۸:۳۰
Real Valladolid
۱
۱
CA Osasuna
Finished
۲۱:۰۰
SD Eibar
۱
۲
RCD Espanyol Barcelona
Finished
۱۴:۳۰
England
لیگ برتر
AFC Bournemouth
۳
۱
Everton FC
Finished
۱۷:۳۰
Watford FC
۲
۲
Arsenal FC
Finished
۲۰:۰۰
Austria
Bundesliga
SK Rapid Wien
۵
۰
FC Admira Wacker Modling
Finished
۱۷:۰۰
Wolfsberger AC
۳
۰
FK Austria Wien
Finished
۱۹:۳۰
SCR Altach
۶
۰
Spusu Skn ST Polten
Finished
۱۷:۰۰
Denmark
Superligaen
Hobro IK
۲
۱
FC Copenhagen
Finished
۱۸:۳۰
Lyngby BK
۰
۳
FC Midtjylland
Finished
۱۶:۳۰
Broendby IF
۴
۲
FC Nordsjaelland
Finished
۲۰:۳۰
Aarhus GF
۳
۰
Aalborg BK
Finished
۱۴:۳۰
Esbjerg FB
۰
۳
Randers FC
Finished
۱۶:۳۰
Ukraine
لیگ برتر
FC Dynamo Kiev
۱
۲
SFC Desna Chernihiv
Finished
۱۸:۳۰
Kolos Kovalivka
۱
۰
FC Lviv
Finished
۲۱:۰۰
FC Mariupol
۱
۱
FC Olimpik Donetsk
Finished
۱۵:۳۰
Qatar
Stars League
AL Duhail SC
۱
۱
Al-Rayyan
Finished
۲۰:۳۵
Brazil
Brasileiro Serie A
Gremio FB Porto Alegrense RS
۳
۰
Goias EC GO
Finished
۲۳:۳۰
SE Palmeiras SP
۱
۰
Cruzeiro EC MG
Finished
۰۲:۳۰
EC Bahia BA
۱
۱
Fortaleza EC CE
Finished
۲۳:۳۰
Fluminense FC RJ
۱
۰
SC Corinthians SP
Finished
۲۳:۳۰
CR Flamengo RJ
۱
۰
Santos FC SP
Finished
۰۰:۳۰
CA Paranaense PR
۰
۱
Avai FC SC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Ceara SC CE
۰
۰
Botafogo FR RJ
Finished
۰۴:۳۰
Chapecoense SC
۱
۲
CR Vasco DA Gama RJ
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Mineiro MG
۱
۳
SC Internacional RS
Finished
۱۸:۳۰
Germany
Bundesliga
SC Paderborn 07
۱
۵
FC Schalke 04
Finished
۲۰:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim
۰
۳
SC Freiburg
Finished
۱۸:۰۰
Croatia
1. HNL
NK Osijek
۲
۲
NK Varazdin
Finished
۱۹:۰۰
HNK Rijeka
۱
۱
HNK Hajduk Split
Finished
۲۱:۳۰
Norway
Eliteserien
Molde FK
۳
۰
Tromsoe IL
Finished
۲۰:۳۰
Bodo/Glimt
۳
۳
Stabaek IF
Finished
۲۰:۳۰
Kristiansund BK
۱
۰
SK Brann
Finished
۲۲:۳۰
FK Haugesund
۰
۰
Mjondalen
Finished
۲۰:۳۰
Stromsgodset IF
۱
۰
Ranheim
Finished
۲۰:۳۰
Viking FK
۲
۰
Odds BK
Finished
۲۰:۳۰
USA
Major League Soccer
Atlanta United FC
۱
۳
Columbus Crew
Finished
۰۳:۳۰
Montreal Impact
۰
۱
FC Cincinnati
Finished
۰۴:۰۰
Philadelphia Union
۱
۱
Los Angeles FC
Finished
۰۴:۰۰
Chicago Fire
۴
۰
FC Dallas
Finished
۰۰:۰۰
Orlando City SC
۳
۳
New England Revolution
Finished
۰۴:۰۰
Vancouver Whitecaps FC
۲
۱
Houston Dynamo
Finished
۰۶:۳۰
Vietnam
V-League
HA Noi FC
۵
۲
Viettel FC
Finished
۱۶:۳۰
Becamex Binh Duong
۱
۵
Song Lam Nghe AN
Finished
۱۴:۳۰
NAM Dinh FC
۱
۱
TP HO Chi Minh
Finished
۱۴:۳۰
CLB BD Thanh Hoa
۱
۳
Than Quang Ninh
Finished
۱۵:۳۰
Belgium
First Division A
KAA Gent
۳
۰
Yellow Red KV Mechelen
Finished
۲۰:۳۰
RSC Anderlecht
۱
۲
Royal Antwerp FC
Finished
۱۷:۰۰
Royal Excel Mouscron
۲
۰
KV Kortrijk
Finished
۲۳:۰۰
England
Championship
Barnsley FC
۰
۲
Leeds United
Finished
۱۶:۰۰
Huddersfield Town
۰
۲
Sheffield Wednesday
Finished
۱۵:۳۰
Azerbaijan
لیگ برتر
Qarabag FK
۲
۰
Neftchi Baku Pfc
Finished
۲۱:۰۰
Keshla FK
۱
۲
Sabayil
Finished
۱۸:۳۰
Korea Republic
K-League 1
FC Seoul
۳
۱
Incheon United FC
Finished
۱۲:۳۰
Gangwon FC
۲
۰
Jeju United
Finished
۱۲:۳۰
Seongnam FC
۰
۰
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۳۰
Slovakia
Superliga
SK Slovan Bratislava
۲
۰
FC Spartak Trnava
Finished
۲۰:۳۰
Chile
Primera Division
Union Espanola
۱
۱
Universidad De Chile
Finished
۰۱:۰۰
Cobresal
۲
۱
CD Everton Vina Del Mar
Finished
۲۲:۳۰
Universidad De Concepcion
۳
۱
Colo Colo
Finished
۲۰:۰۰
Sweden
Allsvenskan
Malmo FF
۱
۰
IFK Norrkoping
Finished
۲۰:۰۰
Hammarby IF
۶
۲
IFK Goteborg
Finished
۱۷:۳۰
BK Hacken
۱
۲
AIK
Finished
۱۷:۳۰
Kuwait
لیگ برتر
Qadsia SC
۳
۰
AL Tadhamon
Finished
۲۲:۰۵
Yarmouk
۱
۲
Al-Shabab
Finished
۱۹:۵۵
Mexico
Primera Division, Apertura
Club Leon
۳
۱
FC Juarez
Finished
۰۴:۳۰
CF Monterrey
۰
۲
Necaxa
Finished
۰۲:۳۰
Guadalajara Chivas
۱
۰
Atlas FC
Finished
۰۴:۳۰
CF America
۱
۱
Pumas Unam
Finished
۰۶:۳۶
Deportivo Toluca FC
۰
۲
CA Monarcas Morelia
Finished
۲۱:۳۰
Costa Rica
Primera Division, Apertura
Deportivo Saprissa
۴
۰
Universidad De Costa Rica
Finished
۰۶:۳۰
Germany Amateur
Bundesliga, Women
VfL Wolfsburg
۳
۰
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۶:۳۰
1. Ffc Frankfurt
۴
۲
FF Usv Jena
Finished
۱۶:۳۰
SGS Essen-Schonebeck 19/68
۲
۱
MSV 02 Duisburg
Finished
۱۶:۳۰
FC Bayern Munich
-
-
Bayer 04 Leverkusen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SC Freiburg
۰
۰
SC Sand
Finished
۱۶:۳۰
Ecuador
Serie A
Delfin SC
۱
۲
Barcelona SC
Finished
۰۰:۴۵
SD Aucas
۳
۰
CD America De Quito
Finished
۰۳:۰۰
Guayaquil City FC
۲
۱
CD Universidad Catolica Del Ecuador
Finished
۲۳:۳۰
Kazakhstan
لیگ برتر
Tobol Kostanay
۱
۰
Okzhetpes Kokshetau
Finished
۱۶:۳۰
FC Astana
۲
۱
Shakhtyor Karagandy
Finished
۱۷:۳۰
FC Ordabasy
۰
۲
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۶:۳۰
FC Irtysh Pavlodar
۱
۰
Taraz
Finished
۱۶:۳۰
FK Aktobe
۳
۲
FK Atyrau
Finished
۱۷:۳۰
Kairat Almaty
۴
۱
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۷:۳۰
USA
USL, Championship
Tampa Bay Rowdies
۱
۱
Atlanta United 2
Finished
۰۴:۰۰
Indy Eleven
۲
۱
Bethlehem Steel FC
Finished
۰۳:۳۰
Hartford Athletic
۰
۱
Louisville City FC
Finished
۰۳:۳۰
Phoenix Rising FC
-
-
Los Angeles Galaxy II
Cancelled
۰۷:۰۰
Pittsburgh Riverhounds
۱
۰
Charleston Battery
Finished
۰۳:۳۰
New Mexico United
۳
۱
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۶:۰۰
Orange County SC
۲
۰
EL Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
Swope Park Rangers
۱
۰
North Carolina FC
Finished
۰۱:۳۰
San Antonio FC
۳
۱
OKC Energy FC
Finished
۰۵:۰۰
LAS Vegas Lights
۳
۱
Fresno FC
Finished
۰۷:۰۰
Russia
Youth League
Dinamo Moscow
۶
۰
FK Ufa
Finished
۱۵:۳۰
FK Krasnodar
۱
۳
Samara Kryliya Sovetov
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
EC Vitoria BA
۰
۱
Guarani FC SP
Finished
۰۰:۰۰
Parana Clube PR
۰
۰
Cuiaba EC MT
Finished
۰۲:۳۰
Figueirense FC SC
۱
۲
SC Recife PE
Finished
۲۳:۳۰
Uruguay
Primera Division, Clausura
Penarol Montevideo
۱
۰
Defensor Sporting
Finished
۰۲:۳۰
CA Progreso
۲
۲
Rampla Juniors
Finished
۲۳:۳۰
Danubio FC
۱
۲
Cerro Largo FC
Finished
۲۳:۳۰
Plaza Colonia
۱
۰
Boston River
Finished
۲۳:۳۰
Spain
LaLiga 2
Real Zaragoza
۳
۱
Extremadura UD
Finished
۲۰:۳۰
Sporting Gijon
۱
۱
RC Deportivo La Coruna
Finished
۲۳:۳۰
CD Lugo
۲
۰
Fuenlabrada CF
Finished
۲۲:۳۰
Real Oviedo
۰
۲
CF Elche
Finished
۱۸:۳۰
Albacete Balompie
۰
۴
CD Tenerife
Finished
۱۴:۳۰
Argentina
Superliga
Colon De Santa Fe
۲
۱
San Lorenzo
Finished
۰۱:۱۵
Club Atletico Rosario Central
۱
۱
Newells Old Boys
Finished
۲۳:۰۰
CA Huracan
۰
۴
CA River Plate
Finished
۰۳:۳۰
CA Banfield
۰
۱
CA Talleres De Cordoba
Finished
۲۰:۴۵
Gimnasia Y Esgrima La Plata
۱
۲
Racing Club Avellaneda
Finished
۱۸:۳۰
Paraguay
Primera Division, Clausura
SOL De America
۰
۱
Guarani Asuncion
Finished
۰۳:۰۰
Libertad Asuncion
۲
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۰:۳۰
China
Chinese Super League
Wuhan Zall FC
۱
۰
Dalian Yifang FC
Finished
۱۶:۰۵
Shanghai Shenhua
۰
۳
Tianjin Teda
Finished
۱۴:۰۰
Belarus
Vysshaya League
Isloch
۰
۱
Shakhter Soligorsk
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Minsk
۲
۱
FC Slutsk
Finished
۲۰:۳۰
Slavia Mozyr
۲
۲
FC Bgu Minsk
Finished
۱۶:۳۰
Bulgaria
First Professional League
PFC Levski Sofia
۳
۰
PFC Cherno More Varna
Finished
۲۱:۴۵
FC Dunav Ruse
۰
۰
PFC Slavia Sofia
Finished
۱۹:۱۵
Germany
2. Bundesliga
VfL Bochum
۲
۲
SG Dynamo Dresden
Finished
۱۶:۰۰
FC Erzgebirge Aue
۱
۰
VfL 1899 Osnabruck
Finished
۱۶:۰۰
SV Darmstadt 98
۳
۳
1. FC Nuremberg
Finished
۱۶:۰۰
Colombia
Primera A, Clausura
CD La Equidad
۱
۰
Boyaca Patriotas FC
Finished
۰۳:۰۰
CD Once Caldas
۰
۱
Independiente Santa Fe
Finished
۰۲:۳۰
Atletico Nacional Medellin
۲
۳
Cucuta Deportivo FC
Finished
۰۵:۱۵
Union Magdalena
۱
۲
CD Tolima
Finished
۰۰:۴۵
Singapore
لیگ برتر
Albirex Niigata Singapore FC
۴
۱
Young Lions FC
Finished
۱۴:۰۰
Geylang International FC
۴
۴
Hougang United FC
Finished
۱۴:۰۰
Romania
Liga 1
U Craiova 1948 CS
۰
۱
Fotbal Club Fcsb
Finished
۲۲:۳۰
CSM Politehnica Iasi
۰
۰
AFC Hermannstadt
Finished
۱۹:۳۰
Guatemala
Liga Nacional, Apertura
CSD Municipal
۳
۲
CSD Coban Imperial
Finished
۰۱:۳۰
CD Malacateco
۲
۰
Deportivo Sanarate
Finished
۰۵:۳۰
CSD Xelaju MC
۱
۰
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
Finished
۰۶:۳۰
Deportivo Iztapa
۲
۱
Deportivo Mixco
Finished
۲۳:۳۰
Moldova
Divizia Nationala
FC Sfintul Gheorghe
۱
۰
FC Dinamo Auto
Finished
۱۷:۳۰
FC Milsami
۰
۰
CSF Speranta Nisporeni
Finished
۲۰:۳۰
Malta
Premier League, Main round
Valletta FC
۱
۱
Floriana FC
Finished
۲۲:۳۰
Gudja United
۱
۱
ST Lucia FC
Finished
۲۰:۳۰
Peru
Primera Division, Clausura
Carlos Mannucci
۲
۱
Union Comercio
Finished
۲۳:۰۰
UTC De Cajamarca
۱
۱
Alianza Lima
Finished
۰۱:۰۰
Academia Cantolao
۱
۰
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۳:۱۵
Universitario De Deportes
۲
۰
Deportivo Binacional
Finished
۰۵:۳۰
Colombia
Primera B, Clausura
Tigres FC
۰
۲
Deportes Quindio
Finished
۲۳:۳۰
Valledupar FC
۱
۰
Barranquilla FC
Finished
۰۰:۳۰
Orsomarso SC
۲
۰
Fortaleza FC
Finished
۰۰:۳۰
Itagui Leones FC
۱
۰
CD Cortulua
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Copa Santa Catarina
Brusque SC
۱
۱
Clube Nautico Almirante Barroso SC
Finished
۲۳:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Hazem FC
۰
۶
AL Ettifaq FC
Finished
۲۰:۲۰
AL Faisaly FC
۳
۲
AL Fateh SC
Finished
۲۱:۴۰
Peru
Segunda Division
Deportivo Coopsol
۰
۰
Atletico Grau
Finished
۰۱:۰۰
Alianza Atletico
۲
۰
CS Union Huaral
Finished
۲۲:۳۰
Argentina
Primera Nacional, Group A
Nueva Chicago
۲
۲
CA Atlanta
Finished
۰۰:۳۵
Guillermo Brown
۱
۰
Independiente Rivadavia De Mendoza
Finished
۱۸:۳۰
Mitre Santiago Del Estero
۲
۱
Agropecuario Argentino
Finished
۲۳:۳۰
USA
National Womens Soccer League
North Carolina Courage
۶
۱
Orlando Pride
Finished
۰۳:۳۰
Washington Spirit
۲
۲
Reign FC
Finished
۰۴:۰۰
Japan
J.League 2
Yokohama FC
۰
۰
Omiya Ardija
Finished
۱۳:۳۰
Kagoshima United
۰
۳
Montedio Yamagata
Finished
۱۴:۳۰
Korea Republic
K-League 2
Gwangju FC
۳
۱
Asan Mugunghwa FC
Finished
۱۴:۳۰
Bucheon FC 1995
۱
۱
Suwon FC
Finished
۱۲:۳۰
Ansan Greeners FC
۱
۳
FC Anyang
Finished
۱۴:۳۰
Greece
Cup EPSI (Creta zone)
Aris Rethymnou
۷
۰
Zonianon
Finished
۱۸:۰۰
Serbia
Prva Liga
FK Novi Pazar
۲
۱
FK Zemun
Finished
۱۹:۰۰
Chile
Segunda Division
Lautaro de Bui­n
۱
۱
Arturo Fernandez Vial
Finished
۲۳:۰۰
Colchagua CD
۰
۰
General Velasquez
Finished
۲۳:۳۰
Denmark
1st Division
FC Roskilde
۳
۱
Nykoebing FC
Finished
۱۶:۱۵
Vejle BK
۳
۰
Hvidovre IF
Finished
۱۷:۳۰
HB Koege
۱
۱
Naestved BK
Finished
۱۶:۳۰
Vendsyssel FF
۲
۰
Kolding IF
Finished
۲۰:۳۰
China
China League 2, South
Suzhou Jinfu
۰
۰
Nanjing Shaye
Finished
۱۱:۳۰
Italy
Serie B
FC Crotone
۰
۰
Empoli FC
Finished
۱۷:۳۰
AC Pisa 1909
۴
۱
US Cremonese
Finished
۲۳:۳۰
Cosenza Calcio
۱
۲
Pescara Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Poland
Ekstraklasa
MKS Pogon Szczecin
۱
۰
LKS Lodz
Finished
۱۷:۳۰
KS Gornik Zabrze
۰
۰
WKS Slask Wroclaw
Finished
۲۰:۰۰
Norway
2nd Division, Group 1
Kvik Halden FK
۴
۰
Sola FK
Finished
۱۷:۳۰
Moss FK
۲
۱
Vidar
Finished
۱۹:۳۰
Egersunds
۱
۳
Levanger
Finished
۱۷:۳۰
Brattvag
۰
۳
Stjordals/Blink
Finished
۱۷:۳۰
Hodd IL
۲
۱
Bryne FK
Finished
۱۷:۳۰
Arendal
۲
۱
Fredrikstad FK
Finished
۲۰:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
KA Akureyri
۱
۱
HK Kopavogs
Finished
۲۱:۱۵
Israel
لیگ برتر
FC Ashdod
۲
۲
Hapoel Beer Sheva FC
Finished
۲۱:۴۵
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
۰
۰
Maccabi Netanya FC
Finished
۲۰:۳۰
Norway
1st Division
Stroemmen IF
۰
۰
IK Start
Finished
۱۷:۳۰
Nest Sotra
۲
۰
Tromsdalen Uil
Finished
۱۷:۳۰
Sandnes Ulf
۱
۰
Notodden FK
Finished
۲۰:۳۰
Kfum Oslo
۲
۱
Skeid Fotball
Finished
۱۷:۳۰
Jerv FK
۱
۰
Raufoss Fotball
Finished
۱۷:۳۰
Sogndal IL
۱
۱
Sandefjord Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Hamarkameratene
۲
۰
Ullensaker/Kisa
Finished
۲۰:۳۰
Turkey
1. Lig
Adanaspor
۰
۰
Adana Demirspor
Finished
۲۰:۳۰
Istanbulspor AS
۲
۱
Giresunspor
Finished
۱۸:۰۰
Bursaspor
۳
۱
Osmanlispor FK
Finished
۱۸:۰۰
Menemen Belediye Spor
۰
۱
Akhisar Belediyespor
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Carioca, Serie B2
EC Rio Sao Paulo RJ
۲
۰
Marica FC RJ
Finished
۲۲:۳۰
Czech Republic
FNL
FK Viktoria Zizkov
۱
۲
FC Hradec Kralove
Finished
۱۲:۴۵
FC Sellier & Bellot Vlasim
۲
۱
MFK Vitkovice
Finished
۱۹:۳۰
China
China League 2
Taizhou Yuanda
۶
۰
Yanbian Beiguo
Finished
۱۱:۳۰
Qingdao Jonoon
۰
۱
Dalian Chanjoy
Finished
۱۱:۳۰
Chile
Primera B
Santiago Wanderers
۴
۱
Deportes La Serena
Finished
۰۳:۳۰
CD Santa Cruz
۰
۱
AC Barnechea
Finished
۰۳:۳۰
CD Cobreloa Calama
۱
۲
Nublense
Finished
۲۳:۳۰
San Luis De Quillota
۳
۲
CSD Rangers
Finished
۱۹:۳۰
Club De Deportes Temuco Sadp
۰
۱
Deportes Puerto Montt
Finished
۲۲:۳۰
Czech Republic
MSFL
Banik Ostrava B
۴
۲
FC Velke Mezirici
Finished
۱۲:۴۵
SK Unicov
۰
۰
FC Hlucin
Finished
۱۲:۴۵
FK Apos Blansko
۳
۱
SK Sigma Olomouc B
Finished
۱۲:۴۵
FC Fastav Zlin B
۶
۳
FC Msa Dolni Benesov
Finished
۱۳:۰۰
Venezuela
Primera Division Reserve League
Metropolitanos Fc
۱
۱
Deportivo La Guaira
Finished
۰۰:۰۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group B
Uniao SC Paredes
۰
۰
Lusitania FC Lourosa
Finished
۲۱:۱۵
Leca Fc
۱
۰
Valadares Gaia FC
Finished
۲۳:۱۵
Nicaragua
U20 Liga Primera Juvenil
CD Ocotal
۴
۲
Walter Ferretti
Finished
۲۳:۰۰
Chinandega
۲
۳
Real Esteli FC
Finished
۲۳:۰۰
Morocco
Botola
Rapide Club Oued Zem
۰
۰
Mouloudia Club of Oujda
Finished
۲۳:۳۰
CA Youssoufia Berrechid
۱
۲
CR Khemis Zemamra
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie C, Playoffs
AD Confianca SE
۰
۲
Sampaio Correa FC MA
Finished
۰۰:۳۰
Argentina
Primera Nacional, Group B
Quilmes Atletico Club
۳
۱
CA All Boys
Finished
۰۴:۳۰
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
۱
۲
Atletico De Rafaela
Finished
۲۳:۳۰
Cyprus
1st Division
Doxa Katokopias
۱
۱
Ethnikos Achnas
Finished
۱۹:۳۰
AEK Larnaca
۲
۲
AC Omonia Nicosia
Finished
۱۹:۳۰
Enosis Neon Paralimni
۱
۲
Anorthosis Famagusta
Finished
۲۰:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Gran Valencia Maracay FC
۲
۱
Libertador FC
Finished
۰۰:۰۰
Yaracuyanos FC
۳
۱
Yaracuy FC
Finished
۰۰:۰۰
Real Frontera FC
-
-
Urena SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Panama
Premier Reserve League
Tauro FC
۳
۰
Union Deportivo Universitario
Finished
۰۰:۳۰
Finland
Veikkausliiga, Championship Round
FC Inter Turku
۲
۰
IFK Mariehamn
Finished
۱۸:۳۰
Tampereen Ilves
۰
۲
FC Honka
Finished
۲۰:۰۰
Kuopion Palloseura
۱
۰
HJK Helsinki
Finished
۲۰:۰۰
Serbia
Superliga
FK Tsc Backa Topola
۰
۰
FK Macva Sabac
Finished
۲۱:۳۰
FK Mladost Lucani
۲
۰
FK Spartak Subotica
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Copa FGF
Novo Hamburgo RS
۱
۲
Clube Esportivo Aimore RS
Finished
۲۲:۳۰
Sport Club Gaucho Passo Fundo RS
۲
۰
Associacao Nova Prata de Esportes RS
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
1. Liga
FC Banik Ostrava
۲
۱
SK Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۹:۳۰
MFK Karvina
۰
۰
Bohemians Prague 1905
Finished
۱۷:۳۰
FC Fastav Zlin
۰
۲
AC Sparta Prague
Finished
۱۷:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Wit Georgia
۰
۳
FC Dinamo Tbilisi
Finished
۱۸:۳۰
Portugal
Segunda Liga
FC Penafiel
۲
۱
CD Mafra
Finished
۲۱:۴۵
Casa Pia AC
۱
۳
Uniao Desportiva Oliveirense
Finished
۲۱:۴۵
Academica De Coimbra
۱
۲
Nacional De Madeira
Finished
۱۴:۴۵
SC Covilha
۲
۳
Leixoes SC
Finished
۱۹:۳۰
Peru
Reserve League
Carlos A Manucci
۳
۰
Union Comercio
Finished
۲۰:۰۰
Russia
Football National League
FC Armavir
۱
۱
FC Chertanovo Moscow
Finished
۱۹:۰۰
China
China League 1
Guangdong Southern Tigers FC
۰
۱
Shaanxi Chang AN Athletic FC
Finished
۱۶:۰۰
Italy
Serie C, Girone C
Calcio Catania
۱
۰
AS Viterbese Castrense
Finished
۱۷:۳۰
Paganese Calcio 1926
۲
۲
Virtus Francavilla Calcio
Finished
۱۷:۳۰
SS Teramo Calcio
۲
۰
Cavese 1919
Finished
۱۷:۳۰
Ternana Calcio
۰
۲
SS Monopoli 1966
Finished
۱۷:۳۰
AS Bisceglie
۰
۳
Potenza Calcio
Finished
۲۰:۰۰
US Catanzaro 1929
۳
۱
Sicula Leonzio
Finished
۲۰:۰۰
AZ Picerno
۲
۳
AS Avellino 1912
Finished
۲۰:۰۰
US Vibonese Calcio
۳
۰
Rende Calcio 1968
Finished
۲۰:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
1. FC Nuremberg II
۵
۱
SpVgg Greuther Furth II
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
1. Fsv Mainz 05 II
۱
۳
FC Giessen
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Greece Cup, Qualification
Episkopi FC
۱
۲
Trikala FC
Finished
۱۶:۳۰
Thianaliakos
۰
۰
AO Nea Kavala
Finished
۱۷:۳۰
Panseraikos FC
۲
۰
Po Triglias
Finished
۲۱:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga North
Holstein Kiel II
۴
۲
Altonaer FC Von 1893
Finished
۱۶:۳۰
FC St. Pauli II
۰
۱
Luneburger SK Hansa
Finished
۱۶:۳۰
VfB Oldenburg
۳
۱
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۷:۳۰
Hannoverscher SC
۱
۰
SV Drochtersen/Assel
Finished
۱۷:۳۰
Slovenia
PrvaLiga
NK Triglav Kranj
۲
۳
NK Domzale
Finished
۱۶:۳۰
NK Olimpija Ljubljana
۲
۲
NK Celje
Finished
۱۸:۴۵
NS Mura
۱
۰
NK Tabor Sezana
Finished
۲۰:۳۰
Estonia
Premium Liiga
Maardu Linnameeskond
۰
۱
Tartu JK Tammeka
Finished
۱۶:۳۰
Turkey Amateur
2nd Lig, Kirmizi Grup
Etimesgut Belediyespor
۱
۱
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
Finished
۱۷:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga West
FC Schalke 04 II
۱
۰
SC Fortuna Cologne
Finished
۱۷:۳۰
Sweden
Superettan
IK Brage
۳
۱
Dalkurd FF
Finished
۱۷:۳۰
Norrby IF
۱
۱
Varbergs Bois
Finished
۲۰:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Duzcespor
۰
۱
Artvin Hopaspor
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
Berco SC
۱
۱
Sc Maria Fonte
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Paulista, Segunda Divisao
Guarulhos
۱
۲
Fernandopolis FC SP
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie C, Girone B
Imolese Calcio
۰
۱
Modena FC
Finished
۱۷:۳۰
Piacenza Calcio 1919
۰
۱
Fermana FC
Finished
۱۷:۳۰
SS Sambenedettese Calcio
۲
۱
FC Arzignano Valchiampo
Finished
۱۷:۳۰
FC Sudtirol
۰
۳
Reggio Audace FC
Finished
۱۷:۳۰
Cesena FC
۳
۲
US Triestina Calcio 1918
Finished
۲۰:۰۰
AC Feralpisalo
۲
۱
Virtus Vecomp Verona
Finished
۲۰:۰۰
LR Vicenza Virtus
۲
۰
Rimini FC 1912
Finished
۲۰:۰۰
Calcio Padova
۰
۰
Carpi FC 1909
Finished
۲۰:۰۰
Ravenna FC 1913
۲
۱
SSD Vis Pesaro 1898
Finished
۲۰:۰۰
Italy
Serie C, Girone A
US Albinoleffe
۰
۰
US Pianese
Finished
۱۷:۳۰
Carrarese Calcio 1908
۲
۱
US Pistoiese 1921
Finished
۱۷:۳۰
Calcio Lecco 1912
۰
۲
Robur Siena
Finished
۱۷:۳۰
Olbia Calcio 1905
۰
۳
US Alessandria Calcio 1912
Finished
۱۷:۳۰
US Citta DI Pontedera
۰
۰
Novara Calcio
Finished
۱۷:۳۰
AC Gozzano
۱
۱
AS Giana Erminio
Finished
۲۰:۰۰
Juventus U23
۲
۲
Aurora Pro Patria 1919
Finished
۲۰:۰۰
US Pergolettese 1932
۱
۱
SS Arezzo
Finished
۲۰:۰۰
AC Renate
۲
۱
Como 1907
Finished
۲۰:۰۰
Tanzania
لیگ برتر
Ndanda FC
۰
۰
Mwadui FC
Finished
۱۷:۳۰
Tanzania Prisons
۲
۱
Ruvu Shooting
Finished
۱۷:۳۰
Russia
PFL, Center
Fc Khimki-m
۱
۵
FC Zorkij Krasnogorsk
Finished
۱۷:۳۰
South Africa
لیگ برتر
Black Leopards
۰
۲
Baroka FC
Finished
۱۷:۳۰
Bloemfontein Celtic
۲
۱
Stellenbosch FC
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo V
Rayo Vallecano De Madrid
۳
۰
Atletico De Pinto Juvenil Dh
Finished
۱۸:۳۰
Iceland
U19 League
Valur
۱
۰
Thor Akureyri
Finished
۱۸:۳۰
Austria Amateur
Eliteliga Vorarlberg
SC Rothis
-
-
Schwarz Weiss Bregenz
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Belgium
First Division B, First stage
KSV Roeselare
-
-
Royal Excelsior Virton
Cancelled
۱۸:۳۰
Norway
Toppserien, Women
Klepp
۱
۱
LSK Kvinner
Finished
۱۹:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Salzburg
SV Kuchl
۱
۲
SV Grödig Amateure
Finished
۱۹:۳۰
Latvia
Virsliga
FK Rigas Futbola Skola
۶
۰
FK Spartaks Jurmala
Finished
۱۹:۳۰
Czech Republic
1. Liga, Women
AC Sparta Prague
۵
۱
1 FC Slovacko
Finished
۱۶:۳۰
Poland
I Liga
Miedz Legnica
۲
۲
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۵:۱۵
India
Calcutta Premier Division
MC Dowell Mohun Bagan
-
-
Nbp Rainbow AC
Finished
۱۶:۰۰
Myanmar
National League
Southern Myanmar United
۰
۰
Dagon Fc
Finished
۱۳:۳۰
Yadanarbon
۶
۲
Chinland FC
Finished
۱۳:۳۰
Ayeyawady United
-
-
Sagaing United
Finished
۱۳:۳۰
Zwekapin United
۲
۰
Hantharwady United
Finished
۱۳:۳۰
Mexico
Liga Premier
Albinegros de Orizaba
-
-
Cruz Azul Hidalgo
Cancelled
۰۱:۳۰
Sporting Canamy
۲
۲
Canoneros Marina
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo Cafessa
۳
۲
CF Cafetaleros de Chiapas II
Finished
۰۴:۳۰
El Salvador
Segunda Division
AD Santa Rosa Guachipilin
-
-
CD Atletico Marte
Cancelled
۰۱:۳۰
Ilopaneco
-
-
Ad Juayua
Finished
۰۱:۳۰
Panama
Liga Nacional de Ascenso
Champions Fc Academy
-
-
CD Centenario
Cancelled
۰۱:۳۰
Lithuania
Women A Lyga
FK Banga Gargzdai
۰
۱۰
Gintra Universitetas
Finished
۱۲:۰۰
Greece
Cup EPSP (Piraeus zone)
Pithagoras
۰
۳
Thiseas Agrias
Finished
۱۲:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 2
Thisted FC
۴
۰
Vejgaard BK
Finished
۱۲:۳۰
FC Sydvest 05 Tonder
۰
۰
Jammerbugt FC
Finished
۱۶:۳۰
South Africa
Premier League, Reserve
Golden Arrows
-
-
Bidvest Wits
Finished
۱۲:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Tirol
SVG Reichenau
-
-
SC Imst 1933
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
SV Hall
۱
۲
FC Kufstein
Finished
۱۷:۰۰
Telfs
۲
۲
Schwaz
Finished
۱۹:۳۰
Austria
2. Liga
FC Juniors OO
۰
۵
FC Blau Weiss Linz
Finished
۱۳:۰۰
Indonesia
Liga 1
Persipura Jayapura
۲
۰
Persela Lamongan
Finished
۱۳:۰۰
Persija Jakarta
۲
۱
Psis Semarang
Finished
۱۳:۰۰
Perseru Badak Lampung FC
۱
۱
PSM Makassar
Finished
۱۶:۰۰
Czech Republic
Krajsky prebor
Sapeli Polna
۵
۲
Pribysla
Finished
۱۳:۰۰
Croatia
Prva HNL Academy, Juniori
HNK Hajduk
۶
۰
Hnk Orijent 1919
Finished
۱۳:۳۰
Georgia
Womens League
FC Norchi Dinamoeli Tbilisi
-
-
Wfc Iveria Khashuri
inprogress
۱۴:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
FC Energie Cottbus
۳
۲
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۶:۰۰
SV Lichtenberg 47
۰
۰
SV Babelsberg 03
Finished
۱۶:۰۰
VSG Altglienicke
۳
۲
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۶:۰۰
VfB Germania Halberstadt
۲
۱
Bischofswerdaer FV 1908
Finished
۱۶:۰۰
FSV Union Furstenwalde
۲
۲
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۶:۰۰
FC Rot-Weiss Erfurt
۲
۱
BFC Dynamo
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
U19 Championship, Group North
CD Feirense
۱
۱
FC Porto
Finished
۱۴:۰۰
Russia
PFL, Ural-Povolzhye
Fc Ufa-2
۱
۳
Fc Kamaz Naberezhnye Chelny
Finished
۱۴:۳۰
FC Zvezda Perm
۲
۱
FC Volga Ulyanovsk
Finished
۱۶:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Paide Linnameeskond
۷
۳
Voru FC Helios
Finished
۱۴:۳۰
Viimsi JK
۳
۰
Keila JK
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo VII
Hercules Cf
-
-
Ucam Murcia
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Finland
U20 SM
IF Gnistan
۵
۲
MP Mikkelin
Finished
۱۴:۳۰
KaaPo
۲
۳
SJK Akatemia
Finished
۱۵:۰۰
Thailand
Thai League 1
PTT Rayong FC
۲
۰
Suphanburi FC
Finished
۱۵:۳۰
Sweden
Damallsvenskan, Women
Pitea IF Dff
۴
۱
Vaxjo Dff
Finished
۱۵:۳۰
Vittsjo Gik
۱
۰
KIF Orebro Dff
Finished
۱۵:۳۰
Goteborg FC
۰
۲
FC Rosengard
Finished
۱۷:۳۰
Djurgardens IF Dff
۰
۰
IF Limhamn Bunkeflo
Finished
۱۷:۳۰
Norway
2nd Division, Group 2
FK Mjoelner
۰
۰
Alta IF
Finished
۱۵:۳۰
Sotra SK
۰
۲
Fram Larvik
Finished
۱۸:۳۰
Elverum
۱
۰
Senja
Finished
۱۹:۰۰
Russia
PFL, West
Veles
۱
۱
Leningradets
Finished
۱۵:۳۰
FK Torpedo Vladimir
۲
۱
FC Kazanka Moscow
Finished
۱۹:۳۰
France
Championnat National U19, Group B
RC Strasbourg Alsace
۱
۴
Auxerre AJ
Finished
۱۵:۳۰
Germany
3. Liga
FC Ingolstadt 04
۲
۳
Hallescher FC
Finished
۱۵:۳۰
Eintracht Braunschweig
۱
۲
FC Hansa Rostock
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 1
Holbaek BI
۱
۲
BK Frem
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Cd 26 De Febrero
-
-
UD Dos Hermanas San Andres
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰